Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6

Форма входу

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Середа, 08.05.2024, 02:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Управління освіти, молоді та спорту Берегівської міської ...
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини ЗНО


 Більше новин про ЗНО на сайті Освіта.ua




Чого не потрібно робити під час ЗНО

 

Порушення процедури проходження або проведення зовнішнього оцінювання

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Спілкування з іншими учасниками. Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії де проводиться тестування він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали.

Засоби зв’язку. Учасник ЗНО зобов’язаний покинути аудиторію якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).

Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Запізнення. Допуск до пункту тестування припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитися за 30 хвилин до початку тесту.

Рішення про припинення роботи над тестом. Рішення про припинення роботи абітурієнта над тестом приймається колегіально уповноваженою особою, відповідальним за пункт тестування і старшим інструктором відповідної аудиторії (якщо порушення відбулося поза межами аудиторії – черговим).

За матеріалами: Освіта.ua

Дата публікації: 03.06.2013





Сьогодні розпочинається ЗНО-2013


У понеділок в Україні розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання. Результати тестування абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2013 році мають намір взяти 322 тисячі зареєстрованих абітурієнтів, з яких майже чверть є випускниками шкіл минулих років.

Цього року до переліку тестових предметів було додано тест зі світової літератури, яким буде завершено цьогорічне зовнішнє оцінювання. Абітурієнти мали можливість обрати для тестування від 1 до 4 навчальних предметів, відповідно до майбутніх напрямів навчання.

Усього до програми проведення ЗНО у 2013 році включено 11 навчальних предметів: українська мова і література, математика, історія України, географія, біологія, фізика, хімія всесвітня історія, світова література, російська та іноземні мови.

Найбільш популярними серед абітурієнтів предметами ЗНО, окрім обов’язкового тесту з української мови, традиційно є математика та історія України. Тестування з цих предметів відбуватиметься впродовж двох сесій.

Однім з акцентів процесу тестування у 2013 році стане посилення боротьби зі списуванням. Для цього, окрім збільшення кількості металошукачів та проведення інших попереджувальних заходів, планується розвивати минулорічний досвід впровадження "технологічних перерв" для перевірок абітурієнтів працівниками Державної служби охорони на наявність технічних засобів.

Як відомо, під час складання тестів учасникам ЗНО буде заборонено використовувати будь-які допоміжні матеріали окрім тих, що містяться у тестових зошитах, а також мати при собі калькулятори, засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали.

Основна сесія ЗНО триватиме до 27 червня. Усі тестування будуть відбуватися у спеціально створених пунктах тестування та розпочинатимуться об 11 годині ранку. Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування буде припинятися за 10 хвилин до початку тестування – о 10.50.

Контроль за забезпеченням об’єктивності, відкритості та прозорості проведення ЗНО здійснюватимуть громадські спостерігачі.

Оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання  буде здійснюватися з 18 червня до 7 липня. В УЦОЯО обіцяють, що результати тестування з основних предметів ЗНО абітурієнти зможуть дізнатися до 1 липня, коли приймальні комісії розпочнуть прийом вступних документів.

Додаткова сесія ЗНО для тих учасників, які не зможуть взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, буде проведена з 4 до 11 липня.

Сьогодні відбудеться тестування з хімії, також упродовж цього тижня абітурієнти складуть тести з української мови і літератури та іноземних мов.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що готові забезпечити якісний процес проведення тестування.

 

За матеріалами: Освіта.ua

Дата публікації: 03.06.2013




У Міносвіти легалізували обшуки абітурієнтів під час ЗНО

 

Цього року в Українському центрі оцінювання вирішили посилити боротьбу з використанням технічних засобів під час проведення ЗНО та запровадили технологічні перерви для перевірок абітурієнтів

Окрім запланованого збільшення кількості металошукачів у пунктах тестування, основною новацією стануть можливі технологічні перерви, під час яких працівники Державної служби охорони здійснюватимуть відповідний контроль абітурієнтів на наявність технічних засобів. За словами чиновників, відповідні заходи контролю мають убезпечити процес тестування від списування та гарантувати рівні права всіх абітурієнтів у ході тестування.

Порядок здійснення перевірок під час виконання абітурієнтами тестової роботи, передбачений регламентом роботи пункту тестування, що затверджений наказом Українського центру оцінювання якості освіти №10 від 22.01.2013 р.

Згідно з документом, в аудиторіях пункту тестування працівником Державної служби охорони за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням абітурієнтами вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації.

Рішення щодо проведення такого контролю в окремому пункті тестування буде прийматися відповідним регіональним центром за погодженням з Українським центром оцінювання якості освіти.

Для проведення контролю здійснюватиметься перерва у роботі над тестом. Час витрачений технологічну перерву буде доданий до часу, відведеного для роботи над тестом.

В Українському центрі оцінювання якості освіти переконують, що такі нововведення жодним чином не впливатимуть на процес тестування.

"У нас вперше заплановані так звані технічні перерви, які жодним чином не впливатимуть на сам процес тестування. Це буде спеціально відведений час, і час на виконання тесту залишиться таким, яким має бути", - сказала директор УЦОЯО Ірина Зайцева.

За її словами, такі перерви в середньому триватимуть 15 хвилин, а їх впровадження є вимушеною мірою, оскільки необхідно створити рівні умови для всіх учасників ЗНО.

Зайцева зазначила, що якщо у всіх інструкторів, які контролюють процес проходження абітурієнтами тестів, з’явиться підозра, що хтось списує або користується забороненим пристроєм, то всіх учасників тестування в даній аудиторії будуть перевіряти.

Увага! Звертаємо особливу увагу абітурієнтів на те, що учасникам ЗНО заборонено не тільки користуватися, а і мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Радимо учасникам тестування дотримуватися процедури проведення ЗНО.

 

За матеріалами: Освіта.ua

Дата публікації: 03.06.2013




Сopyright Управління © 2024